Quote

Quote

Close

Tracking

Tracking

Close

  • ・Only enter lowercase letters or numbers.
  • ・For KWE Waybill, do not include hyphen.
Office Search

Office
Search

Close

CZECH REPUBLIC

Naše služby

Kintetsu World Express (KWE) je váš globální logistický partner. S pobočkami ve 46 zemích, 311 městech a 834 pobočkách, včetně Prahy a Plzně, budete mít svůj osobní kontakt vždy nablízku. Specializujeme se na leteckou přepravu, námořní přepravu, skladovací a logistické služby.

Letecká přeprava

Letecká přeprava s KWE vám nabízí rychlý a flexibilní způsob přepravy. Díky naší mezinárodní síti partnerů a leteckých společností se vaše zásilka dostane na místo určení včas a bezpečně kdekoli na světě.

Pro leteckou přeprava z / do České republiky, využíváme hlavně letiště ve Frankfurt nad Mohanem s denním spojením do České republiky nebo přímou leteckou dopravu z / do Prahy. Postaráme se o logistický proces, kdy jen sledujete svou zásilku v reálném čase.

Námořní přeprava

Námořní přeprava od KWE s nákladově efektivním způsobem přepravy. Spolupracujeme se spolehlivými námořní dopravci po celém světě s využitím našeho programu spolehlivých dopravců.

Námořní přeprava z / do České republiky, přeprava celých kontejnerových nákladů (FCL) nebo paletových nákladů (LCL) přes Hamburk / Koper / Terst. KWE zajišťuje logistický proces, poskytuje přehled o nákladech a harmonogramu přepravy, aby zajistil optimalizaci vašeho dodavatelského řetězce.

Skladovací služby

KWE nabízí nejlepší škálu komplexních logistických a skladových služeb pro splnění požadavků zákazníka s našimi logistickými řešeními „Sklady a celní sklady“ včetně třídění / etiketování zboží, „Celní odbavení“ a „Distribuce“.

Contact Us

Kontaktujte nás

Naši odborníci jsou připraveni Vám pomoci. Spojte se s námi a my najdeme řešení, které potřebujete.

Local Information

BACK TO TOP